COVID-19 на Житомирщині: 9 нових випадків та 22 пацієнти одужали

На Житомирщині лабораторним шляхом вже підтверджено 1304 випадки інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (23 червня) хворобу виявили ще у 9 жителів м. Житомира, Бердичівського, Житомирського, Лугинського, Овруцького та Пулинського районів.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 686 осіб, що складає понад 50%. За минулу добу повторне  ПЛР-дослідження не виявило вірусу ще у 22 жителів області з м. Житомира (4), Андрушівського (2), Коростенського (2), Любарського (1), Новоград-Волинського (4), Радомишльського (5), Чуднівського (4) районів.

За 23 червня коронавірус підтвердили у:

• м. Житомирі – 2 (жінка, 57 років; чоловік, 34 роки);
  • Бердичівському районі – 1 (жінка, 50 років);
  • Житомирському районі – 1 (жінка, 57 років);
  • Лугинському районі – 1 (жінка, 46 років);
  • Овруцькому районі – 2 (жінка, 57 років; чоловік, 67 років);
  • Пулинському районі – 2 (чоловік, 68 років; жінка 56 років).

Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування!

За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

• ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
  • носіть захисну маску в громадських місцях;
  • уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Слідкуйте за новинами про COVID-19 на Житомирщині на офіційному вебсайті Житомирської обласної державної адміністрації та офіційному Telegram-каналі для інформування жителів Житомирської області про поширення коронавірусу.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua