Онлайн-брифінг МОЗ щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. ВІДЕО

Дата: 19.06.2020 14:42

Фото без опису

Онлайн-брифінг Міністерства охорони здоров’я щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції станом на 09:30 19 червня.

УвагаЩоденні брифінги проходять в онлайн-режимі з перекладом жестовою мовою.

Трансляцію брифінгу можна дивитися на YouTube-каналі МОЗ України та Кабінету Міністрів України або на сторінці МОЗ України у Facebook.

Читайте також оперативну інформацію про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов наголосив на необхідності дотримання рекомендацій МОЗ щодо профілактики поширення коронавірусної хвороби: масковий режим, користування антисептиками та дотримання соціальної дистанції.

МОЗ ініціюватиме введення максимально жорсткого контролю за дотриманням карантинних обмежень, в тому числі у транспорті, громадських місцях, закладах торгівлі тощо. Крім того, Міністерство виступає за обмеження роботи деяких закладів, наприклад, нічних клубів. Ініційований МОЗ жорсткий контроль включатиме, зокрема накладання штрафів на порушників карантинних обмежень.

Нагадаємо, що за добу 18 червня в Україні зафіксовано 921 новий випадок.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua