На Житомирщині планують створити два освітні заклади – спортивного та освітнього профілю

Дата: 17.06.2020 08:33

Сьогодні, 16 червня, відбулась робоча зустріч заступниці голови Житомирської облдержадміністрації Віри Рогової з головою постійної комісії з гуманітарних питань Житомирської обласної ради Оленою Галагузою та представниками управління освіти і науки облдержадміністрації.

Під час зустрічі обговорили ключові питання щодо приведення у відповідність статутів закладів спеціальної освіти області до вимог статті 90 Бюджетного Кодексу України. Також розглянули питання створення закладу спортивного профілю та закладу з посиленою військовою фізичною підготовкою.

За словами Віри Рогової, в області планується певна трансформація навчальних закладів. У м. Бердичеві планують створити ліцей спортивного профілю, а у м. Новограді-Волинському – ліцей, який матиме військовий профіль.

Крім того, приділили увагу проблемному питання щодо фінансування дошкільних груп у закладах інституційного догляду.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua