Житомирська область, Бердичівський район

COVID-19 на Житомирщині: вже 20 летальних випадків серед жителів області

На Житомирщині зареєстрували ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання помер 55-річний житель обласного центру. Це вже третій летальний випадок у м. Житомирі. Про це повідомили сьогодні, 15 червня, під час онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусом на території  Житомирської області за участі голови ОДА Віталія Бунечка.

За словами начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика, 15 червня 2020 року вночі від ускладнень, спричинених COVID-19, помер 55-річний житомирянин. 3 червня чоловік повернувся з Білорусі після пересадки нирки і вже 4 червня відчув ознаки захворювання. Був госпіталізований, діагноз коронавірусу підтвердили лабораторним шляхом.

На вихідних на Житомирщині також зафіксували два летальні випадки серед жителів Любарського району. Так, 12 червня від коронавірусу помер 69-річний чоловік, який мав супутню патологію. Микола Суслик повідомив, що пацієнт місяць перебував на стаціонарному лікуванні, був підключеним до апарату штучної вентиляції легень. 14 червня помер 72-річний чоловік, який також мав супутні захворювання. Цей пацієнт захворів 2 червня, за медичною допомогою звернувся 9 червня, 11 червня шляхом ПЛР-тестування підтвердили діагноз COVID-19, підключали до апарату штучної вентиляції легень. Лікарі докладали всіх зусиль, аби врятувати хворих, але хвороба виявилася сильнішою.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 20 летальних випадків від COVID-19:

Перший випадок стався ще 13 березня 2020 року. Від ускладнень коронавірусної інфекції померла 71-річна жінка з Радомишля.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua