Міністр фінансів С. Марченко: “Сплачені кошти за проходження пробного ЗНО будуть компенсовані у повному обсязі”

Дата: 15.06.2020 12:35

Президент Володимир Зеленський доручив безкоштовно провести пробне зовнішнє незалежне оцінювання у формі онлаи?н тестування.

За словами Міністра фінансів Сергія Марченка, загалом на проходження пробного ЗНО зареєструвалися понад 362 тисячі учасників.

“Сплачені кошти за проходження ЗНО у розмірі маи?же 53 млн гривень будуть компенсовані у повному обсязі”, – зазначив Сергій Марченко.

Про механізм повернення коштів, сплачених за пробне ЗНО, буде повідомлено додатково, сьогодні, 15 червня.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua