Вчора вшанували полеглих Героїв, які боронили державу на Сході

Дата: 15.06.2020 08:16

Вчора, 14 червня, Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб, разом із своїми заступниками, взяв участь у церемонії вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули під час проведення Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України.

Захід відбувся біля Зали пам’яті у Міністерстві оборони України. Серед присутніх були близькі та друзі загиблих, військовослужбовці, керівництво Міноборони та Генерального штабу.

На церемонії зачитали імена воїнів, загиблих цього дня у різні роки. Серед них – 49 військовослужбовців, які 14 червня 2014 року загинули в авіакатастрофі літака Іл-76, збитого російськими терористами біля Луганська.

Подвиг кожного загиблого захисника вшанували ударом у дзвін та залпами зі зброї. Після цього учасники заходу поклали квіти до Пам’ятного дзвона.

Нагадаємо, 14 червня 2014 року, під час посадки в аеропорту Луганська, бойовиками так званої «ЛНР» був збитий військово-транспортний літак Іл-76. На борту судна перебувало 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади та 9 членів екіпажу. У результаті обстрілу всі вони загинули.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua