Сьогодні МОН розповість про умови проведення ЗНО-2020

Дата: 12.06.2020 08:34

Міністерство освіти і науки України інформує про те, що сьогодні, 12 червня, о 9:40 т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзюк та в.о. директора Українського центр оцінювання якості освіти Валерій Бойко проведуть брифінг щодо умов проведення ЗНО-2020.

Зокрема, під час брифінгу мова йтиме про:

• умови безпечного проведення ЗНО-2020;
  • забезпечення учасників, інструкторів та медиків засобами захисту під час тестування;
  • забезпечення пунктів проведення ЗНО медичними масками, термометрами, антисептиками та захистом для медиків;
  • рекомендації для учасників та організаторів тестування, які дозволять провести ЗНО безпечно.

Трансляція брифінгу відбудеться на сторінці МОН у Facebook та YouTube-каналі Уряду.

Нагадаємо, що на Житомирщині цього року зовнішнє незалежне оцінювання проходитиме 12 тис. 300 випускників.

#Вступ2020 #ЗНО

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua