Житомирська область, Бердичівський район

COVID-19 на Житомирщині: понад 50% інфікованих коронавірусом жителів області вже одужали

У Житомирській області вже подолали коронавірусну хворобу 520 людей, а це понад 50% всіх інфікованих. Найбільша кількість тих, хто вилікувався, у м. Житомирі – 144, Коростенському районі – 104 та Бердичівському районі – 91.

За минулу добу (10 червня) в області повторне ПЛР-дослідження не виявило коронавірусу в організмі 19 пацієнтів. Це жителі Коростишівського (8), Новоград-Волинського (2), Любарського (6), Бердичівського (1), Баранівського (1), Коростенського (1) районів.

Нагадаємо, що станом на 11 червня 2020 року на Житомирщині лабораторним шляхом підтверджено 992 випадки захворювання на COVID-19.

Пам’ятайте, що адаптивний карантин – це лише послаблення, а не ігнорування карантинних заходів! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua