COVID-19 на Житомирщині: зафіксували п’ятнадцятий летальний випадок

Дата: 05.06.2020 16:04

На Житомирщині зареєстрували ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання померла 60-річна жителька Новоград-Волинського району.

Про це повідомив голова ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 5 червня, під час онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусною інфекцією на території області.

«На жаль, змушений повідомити, що внаслідок ускладнень від COVID-19 померла 60-річна жінка з Новоград-Волинського району. Лікарі до останнього боролися за життя хворої», – зазначив Віталій Бунечко.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 15 летальних випадків від COVID-19:

Перший випадок стався ще 13 березня 2020 року. Від ускладнень коронавірусної інфекції померла 71-річна жінка з Радомишля.

Два летальні випадки зафіксовані у Бердичеві. 04 квітня 2020 року помер бердичівлянин 1972 року народження, 15 квітня 2020 року померла 76-річна жителька міста.

У Бердичівському районі 9 квітня від коронавірусу померла 81-річна жінка.

Два летальні випадки – серед жителів Черняхівського району. 19 квітня 2020 року померла жінка 1937 року народження, а 20 квітня 2020 року – 83-річний чоловік.

23 квітня помер житель Малина, який був 1964 року народження.

27 квітня перший летальний випадок зафіксували у Житомирському районіПомер 62-річний чоловік. 25 травня померла 69-річна жінка з Житомирського району.

29 квітня помер житель с. Піски Житомирського району, якому було 85 років.

29 квітня помер 18-річний житель Попільнянського району.

5 травня помер 89-річний житель області.

11 травня померла 81-річна жінка Ружинського району.

20 травня зареєстровано перший летальний випадок у Коростишівському районі (чоловік, 54 роки).

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua