В Україні стартувала масштабна естафета Олімпійського дня-2020

Дата: 05.06.2020 16:02

Фото без опису

Для любителів здорового способу життя та олімпійського руху початок літа завжди асоціюється з традиційним всеукраїнським проєктом Національного олімпійського комітету України – «Олімпійським днем».

Щороку масштабний спортивно-сімейний захід, який приурочений до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року), збирає тисячі шанувальників спорту по всій країні.

Попри усі труднощі сьогодення та нові виклики Національний олімпійський комітет України продовжує слідувати олімпійським цінностям та поширенню ідей активного способу життя. НОК ініціює масштабну онлайн-естафету Олімпійського дня в Україні, учасником якої може стати кожен бажаючий.

З 1 по 19 червня знімайте відео з занять улюбленим видом спорту, викладайте його у своїх соціальних мережах та отримуйте приємні олімпійські подарунки.

Деталі участі за посиланням: http://noc-ukr.org/about/projects/-the-olympic-day/pravila-uchasti-v-estafeti-olimpiyskogo-dnya-2020/

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua