Подорожувати потягом Україною можна із цифровим паспортом в Дії

Укрзалізниця вже відновила пасажирські перевезення. Тепер, щоб сісти на потяг, вам потрібно мати:

• захисну маску,
  • квиток і документ, який посвідчує вашу особу.

Крім того, радять мати в дорозі ще й антисептик.

Здійснити посадку можна за цифровими документами в мобільному застосунку Дія: ID-карткою, посвідченням водія або закордонним паспортом. Про це інформує Міністерство цифрової трансформації України.

Документ у застосунку буде доступним офлайн, але важливим фактором при звіренні даних є дата останнього оновлення документа.

Зверніть увагу! Цифровий документ не вважається чинним у разі відсутності фото або технічних проблем. Тоді пасажиру необхідно буде пред’явити звичайний документ, що посвідчує особу. Також не можна використовувати скріншот документа в Дії.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua