Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 742 випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Дата: 01.06.2020 09:49

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 01.06.2020 (за минулу добу – 31 травня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 3

Всього випадків (з наростаючим  підсумком) – 742.

Одужало всього – 422.

Померло всього – 14.

За добу надійшло повідомлення про підозру – 3.

Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 1829.

Всього проведено досліджень за добу – 13, з них  позитивних–4 в т.ч. 3 нових.

Всього проведено досліджень (з наростаючим підсумком) – 7420, з них 925 позитивних, в т.ч. 742 – вперше виявлені. Референс-лабораторією ДУ «ЦГЗ МОЗ України» проведено 519 досліджень, в т.ч. 30 позитивних (25 вперше виявлені, 5 – обстежені повторно).

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 31 травня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

• у закладах охорони здоров’я першої хвилі – всього ліжок 2954; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 544, з яких 43 зайнято хворими на COVID-19 (1.5% від загальної кількості ліжок);
  • у закладах охорони здоров’я другої хвилі – всього ліжок 1511; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 155, з яких 0 зайнято хворими на COVID-19 (0% від загальної кількості ліжок).

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua