Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Головна передумова для послаблення карантинних обмежень – виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів

Житомирська область увійшла до переліку регіонів, де відповідно до сприятливої епідемічної ситуації із захворюваності на гостре респіраторне захворювання COVID-19, було запроваджено суттєве послаблення карантинних обмежень. Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Починаючи від 22 травня, відповідно до рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС Житомирської ОДА, на території області відновлено регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення, діяльність готелів (без функціонування ресторанів), дозволяється проведення спортивних, релігійних заходів за умови обмеження кількості відвідувачів.

Головною передумовою для послаблення карантинних обмежень та відновлення господарської діяльності в період карантину є виконання Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

Зокрема, постановою №25 від 21.05.2020р. затверджено ряд рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту, фахового вступного випробування в період карантину. (http://zt-dpss.gov.ua/stop-covid-19/).

Спеціалістами Держпродспоживслужби щодня здійснюється нагляд за дотриманням протиепідемічних вимог суб’єктами господарювання, які відновили свою діяльність упродовж першого етапу послаблення карантину.

Упродовж останнього тижня проведено 371 моніторингову перевірку об’єктів продовольчої торгівлі. Перевірено діяльність 284 закладів торгівлі непродовольчою групою товарів, 46 об’єктів громадського харчування, 88 перукарень (салонів краси).У ході рейдових перевірок виявили порушення вимог протиепідемічного режиму на 119 об’єктах нагляду, в результаті чого складено 28 протоколів про адміністративне правопорушення, надано 20 приписів з пропозиціями про усунення порушень, надіслано 15 інформаційних листів до органів місцевої влади.  Робота у даному напрямку продовжується.

Нагадаємо, що епідситуація в області відповідає показникам МОЗ для переходу до ІІ етапу карантину.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин