Всеукраїнська школа онлайн: стартував останній тиждень навчання для початкової школи

Дата: 26.05.2020 13:16

Це останній тиждень, коли транслюватимуть уроки для початкової школи. При цьому для 5-11 класів уроки триватимуть до кінця 2 тижня червня (приблизно до 12.06).

На YouTube МОН www.youtube.com/c/MONUKRAINE вже заплановані на сьогодні уроки для учнів усіх класів.

О 9:00 – навчання початкової школи. Спочатку руханка, о 9:15 – урок з української мови, о 9:30 – з математики, о 9:45 – мистецтво.

Після продуктивного навчання на всіх чекає винагорода – захопливі мультики від Книга-мандрівка. Україна. Завдяки ним першокласники дізнаються про скандальний бій Піддубного, другокласники – про чудернацький всесвіт Марії Примаченко, третьокласники – про цукрових королів Терещенків, а учні четвертого класу – про Івана Пулюя.

О 10:00 – перший урок для 5-11 класів. Починаємо повторювати та узагальнювати знання за рік, що минув. Давайте разом зробимо цей ривок, щоб все вивчене залишилося з нами надовго!

Нагадуємо, що уроки для усіх класів шукати дуже легко – просто оберіть потрібний вам клас і перейдіть за посиланням:

1. клас — bit.ly/USO1class
  2. клас — bit.ly/USO2class
  3. клас — bit.ly/USO3class
  4. клас — bit.ly/USO4class
  5. клас — bit.ly/USO5class
  6. клас — bit.ly/USO6class
  7. клас — bit.ly/USO7class
  8. клас — bit.ly/USO8class
  9. клас — bit.ly/USO9class
  10. клас — bit.ly/USO10class
  11. клас — bit.ly/USO11class

І пам’ятайте, що всі уроки зберігаються на YouTube МОН. Якщо щось пропустили – не біда, просто подивіться відеоурок у записі.

#вчимосьвдома

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua