Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Кадастрові реєстратори Житомирської області розглянули майже 67 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Від початку 2020 року державні кадастрові реєстратори Житомирської області опрацювали 66 тис. 662 заяви громадян з питань ведення Державного земельного кадастру.

Найбільш популярними послугами на сьогодні є державна реєстрація земельної ділянки (28 тис. 822 заяви) та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельні ділянки (13 тис. 916 заяв).

На сьогодні фахівці зареєстрували 24 тис. 971 земельну ділянку та внесли до кадастру відомості (зміни до них) про 10 тис. 368 земельних ділянок.

Найбільшу кількість заяв з питань ведення Державного земельного кадастру опрацювали фахівці у Житомирському (7 тис. 829), Черняхівському (6 тис. 743) та Малинському (4 тис. 677) районах Житомирщини.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин