COVID-19 на Житомирщині: вже одужали 45% від інфікованих коронавірусом жителів області

Дата: 22.05.2020 17:58

У Житомирській області станом на 9.00 22 травня 2020 року зареєстровано 607 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції. За минулу добу (21 травня) в регіоні виявили 18 нових випадків цього захворювання та зафіксували одужання 25 пацієнтів. Загалом, в області вже подолали цю хворобу 273 людини.

Про це повідомила заступниця голова ОДА Наталія Остапченко сьогодні, 22 травня, під час онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусною хворобою на території Житомирщини.

Наразі на Житомирщині вже одужали 45% інфікованих коронавірусом жителів.

За минулу добу (21 травня) в області повторне ПЛР-дослідження не виявило коронавірусу в організмі 25 пацієнтів. Це жителі м. Житомира (16), Бердичіського (5), Коростенського (3), Пулинського (1) районів.

Найбільша кількість пацієнтів, які вже вилікувалися, зафіксована у м. Житомирі (81), Коростенському (66), Бердичівському (54) та Малинському (24) районах.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua