Житомирська область, Бердичівський район

Соціальна ініціатива – «Година безкоштовного консультування для аграрія»

В рамках соціального підприємництва Martyniv Law, було започатковано ініціативу «Година безкоштовного консультування для аграрія». Агропідприємства мають змогу поставити питання по податках, землі та бухгалтерії та безкоштовно отримати відповідь від юристів та податкових консультантів.

Поставити питання та зареєструватися можна за єдиним посиланням https://forms.gle/FCHtdEVm9qT4prre7

Відповіді – в режимі онлайн лекції. Найближча третя сесія відбудеться в понеділок 25 травня о 14-00. Усі учасники отримають відеозапис лекції та презентаційні матеріали.

Також усі консультації та огляди законів будуть опубліковані у вільному доступі на наступних онлайн ресурсах:

Ініціативу започаткувала керуючий партнер Андріана Мартинів, яка має 10 років юридичного досвіду, спеціалізується на правовій підтримці агропідприємств, працювала для FAO, організації ООН як експерт по проєкту фінансові інструменти для українських агро кооперативів.