COVID-19 на Житомирщині: 6 нових випадків та 18 пацієнтів одужали

Дата: 21.05.2020 10:46

За минулу добу (20 травня) на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили 6 нових випадків захворювання на коронавірус. Вірус виявили у жителів Житомира (1), Житомирського (4) та Чуднівського (1) районів.

Також 20 травня повторне ПЛР-тестування не виявило вірусу у 18 пацієнтів. Це жителі Житомира (6), Бердичіського (1), Коростенського (4), Радомишльського (1), Житомисрького (6).

Так, станом на 09.00 21 травня 2020 року на Житомирщині 589 зареєстрованих діагнозів коронавірусу серед жителів області.  248 пацієнтів вже подолали цю хворобу. Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 196 пацієнти, у Коростенському районі – 102 та у Бердичівському районі – 99.

Нові випадки 20 травня встановлено у:

Житомирі – 1 (жінка, 64 років);

Житомирському районі – 4 (жінка, 57 років; чоловік, 55 років; чоловік, 55 років; жінка, 62 роки));

Чуднівському районі – 1 (чоловік, 37 років).

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua