Робота транспорту в Україні поступово відновлюватиметься вже з 22 травня

Дата: 20.05.2020 16:12

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Сьогодні Уряд прийняв чи не найочікуваніше рішення за весь час карантину. Ми багато до нього готувалися, адже безпека і здоров’я – це найважливіше. Отже, регіони, де за останні 7 днів на 100 тис. населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів із коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту”, – йдеться у дописі.

Відновлення транспорту:

з 22 травнярегулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні;

з 25 травняперевезення пасажирів у метро;

з 1 червня – залізничні пасажирські перевезення у міському, регіональному, дальньому внутрішньому та міжобласному сполученні;

з 1 червня – міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Якщо перевезення здійснюється в регіон, де ще немає послаблення карантину, заповненість місць має складати не більше 50% за умови розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду та позаду.

з 15 червня – прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

Обов’язкові вимоги безпеки залишаються незмінними:

• масочний режим;
  • температурний скринінг працівників;
  • постійна дезінфекція транспорту.

Термін карантину продовжується до 22 червня.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua