Житомирська область, Бердичівський район

COVID-19 на Житомирщині: одужали ще 42 жителі області

У Житомирській області, як і в Україні, зростає кількість людей, які подолали коронавірусну хворобу. Так, сьогодні, 14 травня, зареєстрували одужання ще у 42 жителів регіону, в яких був діагноз COVID-19. У всіх пацієнтів повторне ПЛР-дослідження не виявило вірусу в організмі.

Станом на 23.00 14 травня 2020 року на Житомирщині від коронавірусу вже вилікувались 123 особи. Серед одужалих за цю добу жителі Андрушівського, Чуднівського, Бердичівського, Олевського районів, а також Житомира та Коростеня.

Варто зазначити, що 14 травня в області лабораторним шляхом підтвердили п’ять нових випадків захворювання на коронавірус. Ці випадки встановлені у:

• Коростишеві – 1 (чоловік, 54 роки);
  • Коростені – 1 (чоловік, 53 роки);
  • Житомирському районі – 1 (чоловік, 65 років);
  • Ружині – 2 (жінка, 33 роки; чоловік, 56 років).

Наразі в Житомирській області вже 538 зареєстрованих діагнозів коронавірусу серед жителів області. Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 186 пацієнтів, у Коростенському районі – 102 та у Бердичівському районі – 98.

Нагадаємо, що в Україні за минулу добу (13 травня) вперше кількість осіб, які одужали від COVID-19, перевищила кількість осіб, які захворіли.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua