Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

На Житомирщині видано понад 55 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

У січні-квітні 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області видали 55 449 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості документів 34 478 витягів (62%) надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через центри надання адміністративних послуг надано 20 971 витяг (38%).

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, які розташовані на території Малинського (5 361), Овруцького (5 151) та Черняхівського (3 947) районів Житомирської області.

Довідково. Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин