COVID-19 на Житомирщині: за добу 5 нових  випадків захворювання та 13 пацієнтів одужали

Дата: 13.05.2020 09:08

Сьогодні, 12 травня, на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили ще п’ять нових випадків захворювання на коронавірус. Вірус виявили у жителів Житомира, Житомирського та Любарського районів. Тринадцять пацієнтів вже одужали, повторне ПЛР-дослідження не виявило вірусу в організмі. Це жителі Житомира, Малина, Коростишева, Коростеня, Новоград-Волинського та Андрушівки.

Наразі в Житомирській області вже 530 зареєстрованих діагнозів COVID-19. Найбільша кількість заражень спостерігається у Житомирі – 183 пацієнти, у Коростенському районі – 101 та у Бердичівському районі – 98.

Нові випадки 12 травня встановлено у:

• Любарі – 1 (чоловік, 65 років);
  • Житомирі – 1 (жінка, 48 років);
  • Житомирському районі – 3  (жінка, 49 років; жінка, 60 років; жінка, 57 років).

На Житомирщині вже одужали від коронавірусної інфекції 67 людей, 13 з яких за цю добу.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua