Обласний лабораторний центр повідомляє: на Житомирщині зафіксовано 525 випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Дата: 12.05.2020 10:49

За даними Житомирського обласного лабораторного центру станом на 09:00 12.05.2020 (за минулу добу – 11 травня) зареєстровано нових лабораторно підтверджених випадків – 2

Всього випадків (з наростаючим  підсумком) – 525.

Одужало всього – 54.

Померло всього – 12.

За добу надійшло повідомлення про підозру – 11.

Всього підозр (з наростаючим підсумком) – 1321.

Всього проведено досліджень за добу – 191, з них  позитивних–8, в т.ч. 6 осіб обстежені повторно.

Всього проведено досліджень (з наростаючим підсумком) – 3134, з них 596 позитивних, в т.ч. 525 – вперше виявлені.

Комунальне некомерційне підприємство “Обласний центр громадського здоров’я” Житомирської обласної ради надає інформацію станом на 11 травня щодо заповненості ліжок у закладах охорони здоров’я області, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19:

• у 303 першої хвилі – всього ліжок 2954; ліжок, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 544, з яких 78 зайняті хворими на COVID-19 (2.6% від загальної кількості ліжок);
  • у 303 другої хвилі – всього ліжок 1511; ліжко, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, – 155, з яких 5 зайняті хворими на COVID-19 (0.3% від загальної кількості ліжок).

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua