Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

УВАГА! З 9 до 11 травня в Житомирській області діятимуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

На період травневих свят з 13:00 9 травня до 06.00 11 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема введено обмеження щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

Крім того, буде посилено контроль поліцейськими та нацгвардійцями за дотриманням громадянами карантинних обмежень. 

У зв’язку з карантином Україна цьогоріч утримається від проведення масових заходів з відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Кожен може долучитися до Всеукраїнської акції «Подякуй ветерану на відстані», ініційовану Укрпоштою у партнерстві з Міністерством ветеранів України та Міжнародним благодійним фондом «Let’s help» та привітати ветеранів, не виходячи з дому. Для цього до 9 травня на сайті компанії можна обрати один з кількох варіантів допомоги ветеранам. 

Нагадаємо, що Житомирська ОДА підготувала тематичний відеоролик до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у якому голова ОДА Віталій Бунечко вшановує пам’ять загиблих Героїв.

#ЗалишайсяВдома

#Пам’ятаємо

#НіколиЗнову

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин