Держлісагентство: На Житомирщині уже відновлюють ліси, пошкоджені весняними пожежами

Дата: 06.05.2020 08:57

На Житомирщині уже відновлюють ліси, пошкоджені вогнем. Про це повідомив Голова Держлісагентства Андрій Заблоцький.

«По всій країні відбувається відновлення лісів, попри карантин працівники лісової галузі продовжують свою основну роботу – оберігати та відновлювати ліси. Особливо це важливо для тих регіонів, які постраждали від лісових пожеж», – зазначив він.

Андрій Заблоцький розповів, що два тижні тому сильний вітер обірвав електричні дроти біля лісового масиву Богунського лісництва Житомирського лісгоспу, біля самого обласного центру. І від цього виникла пожежа. Вогонь практично знищив дворічні лісові культури.

І тепер лісівники почали відновлювати пошкоджені вогнем лісові ділянки.

«Зараз висаджується садивний матеріал із закритою кореневою системою. Саме такі саджанці, вирощені за особливою технологією в спеціальних касетах, можна висаджувати на лісових ділянках впродовж всього вегетаційного періоду, адже в них (касетах) впродовж тривалого періоду зберігається волога та поживні речовини. Це і дозволяє рослині успішно прижитися на новому місці навіть тоді, коли оптимальні терміни для садіння звичайних саджанців минули», – повідомив Голова Держлісагентства.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua