Оперативна інформація щодо ліквідації лісових пожеж на території Житомирщини

Станом на 07:00 4 травня підрозділами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств у гасінні окремих осередків тління лісової підстилки, пеньків та деревини.

Про це повідомляє управління ДСНС України в Житомирській області.

Так, 3 травня в Овруцькому районі на території Овруцького лісництва ліквідовано 2 осередки загорання лісової підстилки поблизу с. Першотравневе (виникло 16.04) та с. Дубовий Гай (виникло 29.04). Також ліквідовано загорання лісової підстилки поблизу с. Лучанка в Овруцькому районі на території Слобідського лісництва.

Всього до гасіння пожеж на території області залучено 207 осіб та 52 одиниці техніки, з них від ДСНС 65 рятувальників особового складу та 23 одиниці техніки.

Служба порятунку нагадує! Навмисне спалювання сухої рослинності та сміття карається законом!

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua