Оперативна інформація щодо ліквідації лісових пожеж на території області на 30 квітня

Дата: 30.04.2020 12:56

За інформацією Управління ДСНС України в Житомирській області, наразі на Житомирщині відкритого вогню немає.

«Станом на 7 год. 30 квітня відкритого вогню немає. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств у гасінні тління окремих осередків лісової підстилки, пеньків та деревини», – йдеться у повідомленні.

Всього до гасіння пожеж на території Житомирської області залучено 818 осіб та 140 одиниць техніки, з них від ДСНС 122 рятувальники особового складу та 30 одиниць техніки.

Довідково. Житомирська область:

1. 28 квітня поблизу с. Рудня-Перганська Олевського району на території Поліського природного заповідника виникло загорання сухої трави та лісового масиву.
  2. 29 квітня поблизу с. Повча Лугинського району на території Повчанського лісництва виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву.
  3. 29 квітня поблизу с. Лучанки Овруцького району на території Слобідського лісництва виникло загорання лісової підстилки.
  4. 29 квітня до ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Дубовий Гай Овруцького району на території Овруцького лісового господарства виникло загорання лісової підстилки та лісового масиву.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua