Житомирська область, Бердичівський район

До уваги жителів Житомирщини! З 1 до 4 травня в області діятимуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

На період травневих свят з 13:00 1 травня до 06.00 4 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема введено обмеження щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

Крім того, посилено контроль поліцейськими та нацгвардійцями за дотриманням громадянами карантинних обмежень.

Нагадаємо, що за інформацією Головного управління Національної поліції в Житомирській області поминальні дні на Житомирщині пройшли спокійно.

#ЗАЛИШАЙСЯ_ВДОМА

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua