Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

COVID-19 на Житомирщині: 351 випадок захворювання серед жителів 19 районів області

У Житомирській області станом на 27 квітня 2020 року зареєстрований 351 випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 10 пацієнтів вже одужали від цієї хвороби, проте від ускладнень, викликаних коронавірусом, зафіксовано 8 летальних випадків серед жителів Житомирщини.

Про це повідомив голова ОДА Віталій Бунечко сьогодні, 27 квітня, під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусною інфекцією на території області.

Так, COVID-19 виявили вже в 19 районах області. У жодного жителя лише 4-х із 23-х районів на Житомирщині коронавірусної інфекції не зафіксовано. Це Баранівський, Брусилівський, Ємільчинський та Романівський райони. Хоча підозри і в цих районах були.

За даними Житомирського обласного лабораторного центру, шляхом ПЛР-досліджень перевірено 18 зразків біоматеріалу з цих районів: 12 – з Баранівського, 3 – з Брусилівського, 7 – з Ємільчинського та 6 – з Романівського.

На території інших 19-ти районів області коронавірус зафіксований та підтверджений лабораторно. Найбільше хворіють на COVID-19 жителі Коростенського району – 67 осіб, Бердичівського району – 66 осіб та Малинського району – 28 осіб.

Антилідером серед виявлених випадків коронавірусу залишається обласний центр. Так, у Житомирі наразі зафіксовано 119 хворих на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, що на Житомирщині найбільша кількість випадків захворювання на COVID-19 зафіксована у віковій групі від 30 до 49 років.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин