Оперативна інформація щодо ліквідації лісових пожеж в області

Пожежі у лісових масивах Овруцького району локалізовані. Станом на 7 год. 27 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам Словечанського лісового господарства у гасінні окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини. До гасіння залучено 626 осіб та 88 одиниця техніки, з них від ДСНС 58 працівників особового складу та 13 одиниць техніки.

Про це інформує управління ДСНС України в Житомирській області.

26 квітня о 14 год. 20 хв. пожежу поблизу с. Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва локалізовано.

Станом на 7 год. 27 квітня силами ДСНС надається допомога працівникам лісового господарства у гасінні окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини. До гасіння залучено 27 осіб та 7 одиниць техніки, з них від ДСНС 2 працівника особового складу та 1 одиниця техніки.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua