Оперативна інформація щодо ліквідації лісових пожеж у Житомирській області

Дата: 27.04.2020 08:12

Управління ДСНС України у Житомирській області інформує про хід ліквідації лісових пожеж на Житомирщині станом на 7 годину 26 квітня.

Локалізовані пожежі у лісових масивах Овруцького району. Силами ДСНС надається допомога працівникам лісових господарств, щодо гасіння окремих осередків тління трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини у Виступовицькому та Словечанському лісництвах. До гасіння залучено 638 чоловік та 91 одиниць техніки, з них від ДСНС 73 чоловіки особового складу та 18 одиниць техніки.

23 квітня поблизу с. Замисловичі Олевського району на території Поясківського лісництва виникло загорання сухої трави та лісового масиву (вогнем пройдено близько 200 га). Станом на 7 годину 26 квітня триває гасіння окремих осередків трав’яного настилу, лісової підстилки, пеньків та деревини. До гасіння залучено 126 чоловік та 22 одиниці техніки, з них від ДСНС 36 чоловік особового складу та 9 одиниць техніки.

Нагадуємо, що сьогодні, 26 квітня, на Житомирщині очікуються сильні пориви вітру 15-20 м/с, які дуже ускладнюють гасіння пожеж, які виникають в екосистемах!

ДСНС України закликає громадян не палити суху траву та не провокувати пожежі!

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua