COVID-19 на Житомирщині: в області одужали від коронавірусу вже 5 осіб

Дата: 24.04.2020 13:12

На Житомирщині за останню добу (23 квітня) на Житомирщині одужали ще троє осіб. Це жителі Малина та Радомишля. Загалом в області вже 5 людей одужали від цього захворювання.

Про це повідомили сьогодні, 23 квітня,  під час щоденного брифінгу керівництва області щодо ситуації з коронавірусом на території Житомирської області.

«На Житомирщині одужали ще три пацієнти від коронавірусної інфекції. Це мама з дочкою з Малина, які були одні з перших контактних осіб тих, хто захворів на COVID-19 в області. Також одужав пацієнт з Радомишля, який був контактним ще з першим випадком захворювання на Житомирщині. У цих жителів області провели повторні тестування, результати яких виявилися від’ємним, тобто COVID-19 не виявили», – розповів начальник управління охорони здоров’я ОДА.

Нагадаємо, що вчора стало відомо про одужання жінки 1982 року народження з Коростеня.  Перший житель області одужав ще 15 квітня.

Таким чином, перші п’ять людей в області одужали у Житомирі, Коростені, Радомишлі та Малині (2).

Загалом на Житомирщині зафікосвано 309 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua