COVID-19 на Житомирщині: в області одужав вже другий пацієнт

Дата: 23.04.2020 13:49

Про це повідомив сьогодні, 23 квітня, голова ОДА Віталій Бунечко під час щоденного брифінгу щодо ситуації з коронавірусом на території Житомирської області.

«На Житомирщині одужав вже другий пацієнт від коронавірусної інфекції. Це жінка з Коростеня, у якої провели повторне тестування результат виявився від’ємним, тобто COVID-19 не виявили», – зазначив голова ОДА.

Так, жінка 1982 року народження з Коростеня вже друга, хто одужав від коронавірусу в області. У неї встановили діагноз COVID-19 13 квітня, увесь час перебувала вдома на самоізоляції, повторне тестування не виявило інфекції в організмі. Тож, одужала жінка 22 квітня.

Варто зазначити, що у Коростені наразі 64 підтверджені випадки COVID-19.

Нагадаємо, що 15 квітня на Житомирщині зафіксували перший випадок одужання від коронавірусу у житомирянина.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua