Червоненська ОТГ у Бердичівському районі

Дата: 16.04.2020 10:46

Уряд продовжує реформу децентралізації. Кабінет Міністрів затвердив перспективні плани трьох областей: Житомирської, Харківської та Миколаївської.

«Перспективний план формування громад Житомирської області прийнято!  За повідомленням від Прем’єр-міністра України Денис Шмигаль, поданий ще в лютому Перспективний план, що супроводжувався сотнями обговорень, консультаціями та громадськими зібраннями, нарешті прийнято», – коментує голова ОДА Віталій Бунечко.

Варіант мапи Житомирської області, який розглядався 10 квітня в Мінрегіоні на онлайн-нараді, складається з 65 об’єднаних територіальних громад. Детальніше можете переглянути на карті – https://bit.ly/2V87btL

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначає, що Перспективні плани стануть основою адміністративно-територіального устрою базового рівня. Мета Уряду – створення спроможних громад, що матимуть якісні сервісні послуги, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.