Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Червоненська ОТГ у Бердичівському районі

Уряд продовжує реформу децентралізації. Кабінет Міністрів затвердив перспективні плани трьох областей: Житомирської, Харківської та Миколаївської.

 

«Перспективний план формування громад Житомирської області прийнято!  За повідомленням від Прем’єр-міністра України Денис Шмигаль, поданий ще в лютому Перспективний план, що супроводжувався сотнями обговорень, консультаціями та громадськими зібраннями, нарешті прийнято», – коментує голова ОДА Віталій Бунечко.

 

Варіант мапи Житомирської області, який розглядався 10 квітня в Мінрегіоні на онлайн-нараді, складається з 65 об’єднаних територіальних громад. Детальніше можете переглянути на карті – https://bit.ly/2V87btL

 

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначає, що Перспективні плани стануть основою адміністративно-територіального устрою базового рівня. Мета Уряду – створення спроможних громад, що матимуть якісні сервісні послуги, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

 

 

                                          http://oda.zht.gov.ua/news/kabmin-zatverdyv-perspektyvnyj-plan-formuvannya-gromad-zhytomyrskoyi-oblasti/« повернутися до списку новин