Андрушівський РС УДСНС України закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах.

Дата: 16.04.2020 08:40

В Україні досі зберігається високий рівень пожежної небезпеки. Щодня вогнеборці 5-ДПРЧ м. Андрушівка  36-ДПРП смт. Червоне Управління ДСНС України у Житомирській області  не один раз виїжджають на ліквідацію пожеж на відкритих територіях. Саме від горіння пожеж у природних екосистемах, вогонь яких є неконтрольованим та знищує усе живе на своєму шлях, а це і флора та фауна, лісові масиви, житлові та господарчі та садові будівлі, відбувається значне забруднення довкілля та погіршення родючості грунтів.

З початку року на Житомирщині сталося вже 840 займань сухої трави на загальній площі 1859 га, 3 людини загинуло. На території Андрушівського району  з початку року виникло 34 займань сухої трави на загальній площі 59 га. внаслідок пожеж знищено два житлових будинки.