«Люди! Схаменіться! Що ж ви робите?»:

Дата: 10.04.2020 10:41

Незважаючи на заборони спалювання сухої рослинності, громадяни продовжують нехтувати усіма застереженнями рятувальників ДСНС України, при цьому порушуючи елементарні Правила пожежної безпеки.

Саме від горіння пожеж у природних екосистемах, вогонь яких є неконтрольованим та знищує усе живе на своєму шлях, а це і флора та фауна, лісові масиви, житлові та господарчі та садові будівлі, відбувається значне забруднення довкілля та погіршення родючості грунтів.

З початку року на Житомирщині сталося вже 840 займань сухої трави на загальній площі 1859 га, 3 людини загинуло. За останню добу в області виникло             27 пожеж в екосистемах загальною площею 62 га. На території Андрушівського району  з початку року виникло 28 займань сухої трави на загальній площі 51 га. внаслідок пожеж знищено два житлових будинки.

Андрушівський РС УДСНС України у Житомирській області