Розклад уроків «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів

Сьогодні, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».  Уроки з 11 предметів.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00. Транслюватимуть уроки з 11 предметів: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри,геометрії, географії, хімії, біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

Розклад занять на тиждень для кожного класу нижче в інфографіці.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua