О 10:00 стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів

Дата: 06.04.2020 10:50

Сьогодні, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки Освіторія, а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

Транслюватимуться уроки з:

• української мови
  • української літератури
  • історії України
  • всесвітньої історії
  • англійської мови
  • фізики
  • алгебри
  • геометрії
  • географії
  • хімії
  • біології

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua