Безкоштовні хвилини мобільного зв’язку для медиків

Дата: 03.04.2020 08:30

За інформацією Національної служби здоров‘я України, всі медичні працівники, які користуються послугами Vodafone Україна, з 1 квітня можуть отримати 10 ГБ інтернету + 1000 хвилин на дзвінки + безлімітний доступ до соціальних мереж і месенджерів.

Щоб скористатися пропозицією, необхідно відправити SMS на номер 7777 або заповнити заявку на http://likar.vodafone.ua/. Послуги будуть нараховані протягом п’яти днів після перевірки номеру НСЗУ.

Звертаємо увагу:

Якщо номер телефону не внесений в електронну систему охорони здоров’я, медичному працівникові необхідно внести його самостійно в своєму електронному кабінеті медичної інформаційної системи або зареєструватись через кадрову службу свого медичного закладу і після цього відправити запит на активацію послуг.

Безкоштовні хвилини діють при дзвінках на номери всіх операторів України, включаючи міські мережі.

Безлімітний доступ надається до Facebook, LinkedIn, Twitter, Pinterest і текстових та графічних повідомлень у Viber, Telegram, WhatsApp, Skype та Snapchat.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua