Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Жителі області похилого віку можуть звертатися на «гарячу лінію» щодо допомоги в отриманні товарів першої необхідності

На Житомирщині створили «гарячу лінію» для одиноких жителів області похилого віку для надання консультацій щодо придбання та доставки продуктів харчування, ліків, засобів гігієни, товарів першої необхідності.

Про це інформує департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА.

«У зв’язку із введенням карантину, пов’язаного із недопущенням поширення вірусної інфекції COVID-19, для підтримки одиноких осіб похилого віку департамент праці, соціальної та сімейної політики ОДА відкрив «гарячу лінію», – йдеться у повідомленні департаменту.

Так, жителі області похилого віку, які в умовах карантинних обмежень не в змозі забезпечити себе необхідними ліками, продуктами, засобами особистої гігієни, дезінфекційними засобами, можуть звертатися відтепер на «гарячу лінію» в області.

Для отримання консультацій щодо придбання та доставки необхідних товарів першої необхідності можна зателефонувати на «гарячу лінію»:

  • (0412) 47-47-50
  • (0412) 47-47-10

«Гаряча лінія» працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю.

Нагадуємо, що людям похилого віку за можливості варто залишатися вдома, мінімізувати потребу відвідувати місця масового скупчення людей під час карантину (громадський транспорт, аптеки, магазини).

На Житомирщині також діє цілодобова «гаряча лінія» з питань коронавірусної інфекції.

 

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин