В області працює цілодобова «гаряча лінія» з питань щодо коронавірусної інфекції

Дата: 31.03.2020 14:07

На Житомирщині працює цілодобова «гаряча лінія» щодо питань, пов’язаних з коронавірусною інфекцією (COVID-19).

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації.

Якщо маєте питання щодо коронавірусної інфекції телефонуйте за номерами телефонів:

• (0412) 22-64-94;
  • (0412) 22-07-56;
  • (0412) 42-02-06.

Якщо є питання щодо методів забезпечення себе та близьких від захворювання, яке може викликати коронавірусна інфекція, телефонуйте на «гарячу лінію» за номером телефону: (0412) 44 85 62. Консультує Житомирський центр громадського здоров’я.

Нагадаємо, що Житомирський обласний лабораторний центр також консультує жителів Житомирщини щодо питань профілактики захворюваності на коронавірусну інфекцію за номером (068) 982 47 81. Консультації надаються щоденно з 8.30 до 17.00, крім вихідних

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua