У Житомирській області працює «гаряча лінія» з питань коронавірусу

Дата: 30.03.2020 15:56

Фото без опису

Основні номери гарячої лінії по Житомирській області, для отримання консультації з питань коронавірусу COVID-19

Довідково:

Житомирський центр громадського здоров’я консультуватиме жителів Житомирщини щодо питань захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Якщо є питання щодо методів забезпечення себе та близьких від захворювання, яке може викликати коронавірусна інфекція, телефонуйте на «гарячу лінію» за номером телефону: (0412) 44 85 62.

Зателефонувавши за цим номером можна отримати інформацію щодо питань профілактики захворюваності на коронавірус, в межах компетенції установи.

У центрі громадського здоров’я зазначають, що консультації будуть надаватися щоденно  (з 9.00 до 17.00 години, перерва з 13.00 до 14.00), окрім вихідних та святкових днів.

Нагадуємо, що Житомирський обласний лабораторний центр також консультує жителів Житомирщини щодо питань профілактики захворюваності на коронавірусну інфекцію за номером (068) 982 47 81. Консультації надаються щоденно з 8.30 до 17.00, крім вихідних.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua