У медичних закладах буде організовано харчування медиків та обладнано кімнати відпочинку для поліцейських

Дата: 30.03.2020 08:59

У медичних закладах, де надають медичну допомогу при COVID-19, буде організовано харчування медиків та обладнано кімнати відпочинку для поліцейських.

Усі медпрацівники, яких залучено до боротьби з поширенням коронавірусної інфекції в Україні та які постійно перебувають на роботі, будуть забезпечені харчуванням.

Також у закладах охорони здоров’я, що надають медичну допомогу хворим з коронавірусною хворобою, мають бути обладнані кімнати відпочинку для працівників поліції.

Таке розпорядження підписав заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України та керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктор Ляшко 27 березня за результатами наради з керівниками регіональних штабів.

Відповідальність за виконання покладена на Керівників робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в областях та м. Києва.

Нагадаємо, що 27 березня у Житомирській ОДА пройшло перше засідання обласного штабу з ліквідації наслідків НС, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua