Допомога лікарням: Житомирська область отримала багатофункціональні ліжка на суму 1,5 млн гривень

Дата: 26.03.2020 15:17

У Житомирській області найраніше був введений режим надзвичайної ситуації через поширення коронавірусу. Проблему регіону критичної нестачі багатофункціональних ліжко-місць у лікарнях допоміг вирішити український бізнесмен Геннадій Буткевич.

ТОВ “Пержанська рудна компанія”, яка входить в інвестиційну компанію BGV Group Геннадія Буткевича, привезла у Житомирську область 75 багатофункціональних ліжок для медичних цілей на загальну суму більше 1,5 мільйона гривень та передала їх на баланс Управління охорони здоров’я Житомирської ОДА.

Далі ліжка передадуть медустановам в області.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua