Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

З початку року кадастрові реєстратори Житомирщини розглянули майже 45 тисяч заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Від початку 2020 року державні кадастрові реєстратори Житомирської області розглянули 44 721 заяву з питань ведення Державного земельного кадастру. Найчастіше громадяни зверталися із заявами про реєстрацію земельних ділянок та видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки.

На сьогодні кадастрові реєстратори зареєстрували 14 700 земельних ділянок та видали 9 722 витяги  з Державного земельного кадастру про земельні ділянки.

Найбільшу кількість заяв опрацювалифахівці у Житомирському (5 172), Черняхівському (3 887) та Новоград-Волинському (3 547) районах області.

Нагадаємо, що з початку 2020 року експерти Держгеокадастру Житомирщини опрацювали понад 3,4 тис. проєктів землеустрою з інших областей.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин