Укрпошта безкоштовно доставлятиме засоби особистого захисту лікарням України

Дата: 25.03.2020 08:20

З 24 березня Укрпошта протягом дії карантину запускає благодійну акцію, в рамках якої кожен охочий зможе надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів України, а Укрпошта доставить їх до дверей медзакладу безкоштовно.

Посилки, що міститимуть марлеві пов’язки, маски, респіратори, одноразові медичні халати, одноразові бахіли, захисні окуляри, захисні рукавиці, бинти, матимуть позначку «В лікарню» та доставлятимуться до одного з медичних закладів, що були спеціально виділені місцевими органами влади для боротьби з епідемією.

Для обласних центрів відправлення можуть бути до 30 кг. Якщо медичний заклад, до якого адресується поштове відправлення, розташований не в обласному центрі, то його вага не має перевищувати 5 кг. У випадку, якщо відправлення має більшу вагу, його необхідно розділити на кілька вагою до 5 кг кожне.

Додаткова інформація за телефоном Контакт-центру 0 800 300 545.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua