Актуальна інформація про COVID-19 на Житомирщині

Дата: 23.03.2020 08:37

На Житомирщині станом на 9.00 22 березня 2020 року не зареєстровано нових випадків коронавірусної інфекції. За минулу добу (21 березня) надійшов матеріал з підозрою на COVID-19 від жителя Бердичева.

Нагадаємо, що в області зареєстровано два вірусологічно підтверджених  випадки COVID-19:

• перший – у 71-річної жительки Радомишля, яка померла від коронавірусу 13 березня 2020 року;
  • другий – житель Житомира, який наразі знаходиться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні №1 м. Житомира, діагноз підтверджено 19 березня 2020 року.

«Всього за період моніторингу за станом захворюваності на COVID-19 (з 29.01.2020р. по 22.03.2020р.) досліджувався матеріал з підозрою на захворювання від 21 хворого: Радомишльський район – 1, Ємільчинський район – 2, Хорошівський район – 1, Андрушівський район – 3, Бердичівський район – 3, м. Житомир – 6, Новоград-Волинський район – 1, Народицький район – 2, Брусилівський район – 2. Матеріал від останнього хворого з підозрою з Бердичева – в роботі», – повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Пам’ятайте, що прості речі рятують життяДотримуйтеся заходів профілактики коронавірусної інфекціїмийте руки та залишайтеся вдома.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua