Уряд розширив програму “Доступні кредити 5-7-9%”

Дата: 20.03.2020 15:35

Кабінет Міністрів на своєму засіданні, 18 березня, прийняв низку економічних рішень. Так, Уряд розширив державну програму підтримки “Доступні кредити 5-7-9%”, ініційовану Президентом України Володимиром Зеленським і тепер до цієї програми зможуть долучитися більше учасників.

Прийнятою постановою, зокрема, передбачено:

• збільшення максимальної суми кредиту з 1 млн 500 тис. гривень до 2 млн гривень;
  • розширення інвестиційних цілей, на які можуть бути надані кредити. Зокрема, на придбання нежитлової нерухомості, поповнення обігових коштів.  Нові правила дозволяють надавати кредити бізнесу, який працює за франшизою;
  • пом’якшення умови відновлення сплати компенсації процентів у разі погашення суб’єктом підприємництва заборгованості без проведення процедури реструктуризації.

“Всі ці зміни покращать можливості малих підприємців розширити власний бізнес, а початківцям – спростять роботу з організації власної справи”, – прокоментував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua