Карантин: як отримати безоплатну правову допомогу онлайн

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 для попередження розповсюдження інфекції система безоплатної правової допомоги на період дії карантину у межах України запроваджує додаткові обмежувальні заходи в своїй роботі:

• забороняється проводити масштабні правопросвітницькі заходи з очікуваною кількістю понад 200 учасників;
  • обмежується проведення правопросвітницьких заходів з очікуваною кількістю до 200 учасників з урахуванням епідемічної обстановки та умов у конкретному регіоні;
  • за потреби та можливості обмежується робота дистанційних і мобільних пунктів доступу до безоплатної правової допомоги – їхню роботу організовуватимуть з використанням телефонного зв’язку, відеозв’язку, онлайн-консультування.

Але навіть тимчасові обмежувальні заходи не можуть стати на заваді отримання правової допомоги. Правову допомогу можна отримати дистанційно:

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua