Держава звільнила агровиробників від податку на землю та від орендної плати на 2 місяці

Дата: 19.03.2020 18:29

Фото без опису

Держава звільнила агровиробників від податку на землю та від орендної плати земель с/г призначення державної власності на два місяці через коронавірус. Економія коштів для с/г товаровиробників складе 486 млн грн.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

«У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до якого не сплачується плата за землю протягом 2 місяців, сільськогосподарські товаровиробники зможуть зекономити кошти в розмірі 486,1 млн грн за рахунок використання земель сільськогосподарського призначення державної власності без відповідної плати», – зазначає у дописі Тарас Висоцький.

У 2019 році було сплачено 1,11 млрд грн земельного податку за землі сільськогосподарського призначення державної власності. У 2020 році надходження від сплати цього податку мала б зрости до 1,16 млрд грн через постійне оновлення нормативної грошової оцінки.

Надходження від річної орендної плати за землі сільськогосподарського призначення державної власності у 2019 році становили 1,62 млрд грн, цього року ця сума мала б становити 1,75 млрд грн.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua